Direktronik Fiberoptic Cable OM4 - 35m LC LC Duplex Multimodus 50/125 35m
Lengde 35, 35 m
Kontakttype venstre LC, LC
Kontakttype høyre LC, LC
Duplex/Simplex Duplex
895,-
Microconnect Fiberoptisk kabel LC SC Duplex 50/125
Kontakttype venstre LC, LC
Kontakttype høyre SC, SC
Duplex/Simplex Duplex
Versjon OM4
595,-