Direktronik Fiberoptic Cable OM4 - 35m LC LC Duplex Multimodus 50/125 35m
Lengde 35, 35 m
Kontakttype venstre LC, LC
Kontakttype høyre LC, LC
Duplex/Simplex Duplex
895,-
Direktronik Fiberoptisk kabel LC LC
Lengde 300 cm
Type venstrekontakt LC
Kontakttype høyre LC
309,-
13 på lager
Direktronik Ficeroptic LC - LC 9/125 Duplex Armed LC LC Duplex Enkeltmodus 9/125
Kontakttype venstre LC, LC
Kontakttype høyre LC, LC
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptikktype Enkeltmodus
3 195,-
Direktronik LC-LC Multimode Duplex Teal 30m LC LC
Type venstrekontakt LC
Kontakttype høyre LC
645,-
HP Fiberoptisk kabel LC LC Duplex Multimodus 50/125 5m
Lengde 5, 5 m
Kontakttype venstre LC, LC
Kontakttype høyre LC, LC
Duplex/Simplex Duplex
799,-
Microconnect Fiberoptisk kabel LC SC Duplex 50/125
Kontakttype venstre LC, LC
Kontakttype høyre SC, SC
Duplex/Simplex Duplex
Versjon OM4
595,-
Oe Tek OE TEK FIBERPATCHKABEL LSZH LC/LC OM4 50/125 2MM 4M LC LC 4m
Lengde 4, 4 m
Kontakttype venstre LC, LC
Kontakttype høyre LC, LC
Farge Magenta
175,-