Filter

m
m

kr
kr

Deltaco LCLC-6100 LC multimodus LC multimodus OM3 100m
  • Kontakttype høyre LC multimodus
  • Type venstrekontakt LC multimodus
  • Kjerne/mantel-diameter 50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM3
Bestillingsvare
1 634 krEkskl. mva
Microconnect Fiberoptisk kabel LC/PC-multimodus LC/PC-multimodus OM1 100m
  • Kontakttype høyre LC/PC-multimodus
  • Type venstrekontakt LC/PC-multimodus
  • Kjerne/mantel-diameter 62,5 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM1
Bestillingsvare
1 329 krEkskl. mva