Filter

m
m

kr
kr

Pro Optix Koblingskabel SC/UPC-enkeltmodus LC/UPC-enkeltmodus OS1 4m
  • Kontakttype høyre SC/UPC-enkeltmodus
  • Type venstrekontakt LC/UPC-enkeltmodus
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS1
Bestillingsvare
174 krEkskl. mva
Direktronik Fiberoptisk kabel 4m
  • Lengde 4 m
Bestillingsvare
269 krEkskl. mva
Direktronik Fiberoptisk kabel 4m
  • Lengde 4 m
Bestillingsvare
405 krEkskl. mva
Direktronik Fiberoptisk kabel 4m
  • Lengde 4 m
Bestillingsvare
269 krEkskl. mva
Direktronik Fiberoptisk kabel 4m
  • Lengde 4 m
Bestillingsvare
343 krEkskl. mva
Direktronik Fiberoptisk kabel 4m
  • Lengde 4 m
Bestillingsvare
343 krEkskl. mva
Deltaco Nettverkskabel LC/UPC-enkeltmodus LC/UPC-enkeltmodus OS2 4m
  • Kontakttype høyre LC/UPC-enkeltmodus
  • Type venstrekontakt LC/UPC-enkeltmodus
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS2
Bestillingsvare
269 krEkskl. mva
Pro Optix Koblingskabel SC/UPC-enkeltmodus LC/UPC-enkeltmodus OS1 4m
  • Kontakttype høyre SC/UPC-enkeltmodus
  • Type venstrekontakt LC/UPC-enkeltmodus
  • Tilpassede standarder OS1
  • Lengde 4 m
Bestillingsvare
291 krEkskl. mva
Pro Optix Koblingskabel LC/UPC LC/UPC OM3 4m
  • Kontakttype høyre LC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM3
Bestillingsvare
603 krEkskl. mva