115,- Ekskl. mva
img
Microconnect Nettverkskabel SC/UPC-enkeltmodus SC/UPC-enkeltmodus
  • Lengde 200 cm
  • Type venstrekontakt SC/UPC-enkeltmodus
  • Kontakttype høyre SC/UPC-enkeltmodus
7 på lager
249,- Ekskl. mva
img
9 på lager
329,- Ekskl. mva
img
1 på lager
269,- Ekskl. mva
img
26 på lager
209,- Ekskl. mva
img
Deltaco Nettverkskabel SC-enkeltmodus SC-enkeltmodus
  • Lengde 150 cm
  • Type venstrekontakt SC-enkeltmodus
  • Kontakttype høyre SC-enkeltmodus
9 på lager
104,- Ekskl. mva
img
1 på lager
499,- Ekskl. mva
img
5 på lager
229,- Ekskl. mva
img
2 på lager
309,- Ekskl. mva
img
2 på lager
399,- Ekskl. mva
img
2 på lager
249,- Ekskl. mva
img
5 på lager
188,- Ekskl. mva
img
7 på lager
369,- Ekskl. mva
img
2 på lager
219,- Ekskl. mva
img
1 på lager
279,- Ekskl. mva
img
5 på lager
289,- Ekskl. mva
img
13 på lager
299,- Ekskl. mva
img
4 på lager
379,- Ekskl. mva
img
2 på lager
429,- Ekskl. mva
img
Direktronik Fiberoptic cable SC LC Duplex Enkeltmodus 9/125 7m
  • Lengde 7, 7 m
  • Kontakttype venstre SC, SC
  • Kontakttype høyre LC, LC
  • Duplex/Simplex Duplex
2 på lager
329,- Ekskl. mva
img
1 på lager