479,- Ekskl. mva
img
1 på lager
279,- Ekskl. mva
img
3 på lager
229,- Ekskl. mva
img
1 på lager
269,- Ekskl. mva
img
3 på lager
219,- Ekskl. mva
img
4 på lager
229,- Ekskl. mva
img
1 på lager
195,- Ekskl. mva
img
Deltaco Koblingskabel LC/UPC-multimodus ST/UPS multimodus
  • Lengde 100 cm
  • Type venstrekontakt LC/UPC-multimodus
  • Kontakttype høyre ST/UPS multimodus
2 på lager
309,- Ekskl. mva
img
1 på lager
309,- Ekskl. mva
img
4 på lager
209,- Ekskl. mva
img
2 på lager
419,- Ekskl. mva
img
10 på lager
349,- Ekskl. mva
img
1 på lager
279,- Ekskl. mva
img
2 på lager
245,- Ekskl. mva
img
Deltaco Koblingskabel SC/UPC-multimodus SC/UPC-multimodus
  • Lengde 200 cm
  • Type venstrekontakt SC/UPC-multimodus
  • Kontakttype høyre SC/UPC-multimodus
6 på lager
249,- Ekskl. mva
img
Deltaco Fiberoptisk kabel LC multimodus LC multimodus
  • Lengde 100 cm
  • Type venstrekontakt LC multimodus
  • Kontakttype høyre LC multimodus
249,- Ekskl. mva
img
140,- Ekskl. mva
img
Oe Tek OE TEK FIBERPATCHKABEL LC/LC 9/125 SM 4 M LC singelmodus LC SingleMode Enkeltmodus
  • Kontakttype venstre LC singelmodus, LC singelmodus
  • Kontakttype høyre LC SingleMode, LC SingleMode
  • Fiberoptikktype Enkeltmodus
  • Farge Gul
745,- Ekskl. mva
img
Direktronik Fiber SC-LC MM 50/125 OM4 Duplex SC LC Duplex Multimodus 50/125 25m
  • Lengde 25, 25 m
  • Kontakttype venstre SC, SC
  • Kontakttype høyre LC, LC
  • Duplex/Simplex Duplex
179,- Ekskl. mva
img
225,- Ekskl. mva
img
Deltaco Nettverkskabel LC/UPC-enkeltmodus LC/UPC-enkeltmodus
  • Lengde 200 cm
  • Type venstrekontakt LC/UPC-enkeltmodus
  • Kontakttype høyre LC/UPC-enkeltmodus