Deltaco LCSC-81 LC-enkeltmodus SC-enkeltmodus
Lengde 100 cm
Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
Kontakttype høyre SC-enkeltmodus
100,-
22 på lager
Direktronik Fiber SC-LC MM 50/125 OM4 Duplex SC LC Duplex Multimodus 50/125 25m
Lengde 25, 25 m
Kontakttype venstre SC, SC
Kontakttype høyre LC, LC
Duplex/Simplex Duplex
889,-
94,-
HP Fiberoptisk kabel LC LC Duplex Multimodus 50/125 5m
Lengde 5, 5 m
Kontakttype venstre LC, LC
Kontakttype høyre LC, LC
Duplex/Simplex Duplex
839,-
Deltaco Fiber Cable LC - LC Duplex Multimode 62.5/125 20m LC multimodus LC multimodus
Lengde 2000 cm
Type venstrekontakt LC multimodus
Kontakttype høyre LC multimodus
789,-
Direktronik Fiberoptisk kabel SC LC Duplex Enkeltmodus 9/125 30m
Lengde 30, 30 m
Kontakttype venstre SC, SC
Kontakttype høyre LC, LC
Duplex/Simplex Duplex
829,-
94,-
94,-
999,-
Pro Optix Koblingskabel LC/UPC-enkeltmodus LC/UPC-enkeltmodus
Lengde 200 cm
Type venstrekontakt LC/UPC-enkeltmodus
Kontakttype høyre LC/UPC-enkeltmodus
100,-
Pro Optix Koblingskabel LC/UPC LC/UPC
Lengde 100 cm
Type venstrekontakt LC/UPC
Kontakttype høyre LC/UPC
100,-
879,-
Pro Optix Koblingskabel LC/UPC-enkeltmodus SC/APC-enkeltmodus
Lengde 100 cm
Type venstrekontakt LC/UPC-enkeltmodus
Kontakttype høyre SC/APC-enkeltmodus
100,-
Pro Optix Koblingskabel SC/UPC-enkeltmodus SC/APC-enkeltmodus
Lengde 100 cm
Type venstrekontakt SC/UPC-enkeltmodus
Kontakttype høyre SC/APC-enkeltmodus
100,-
Pro Optix Koblingskabel SC/UPC-enkeltmodus SC/APC-enkeltmodus
Lengde 200 cm
Type venstrekontakt SC/UPC-enkeltmodus
Kontakttype høyre SC/APC-enkeltmodus
100,-
94,-
789,-
889,-
759,-
Microconnect Nettverkskabel LC/PC-multimodus LC/PC-multimodus
Lengde 1500 cm
Type venstrekontakt LC/PC-multimodus
Kontakttype høyre LC/PC-multimodus
789,-