649,-
2 på lager
Deltaco Nettverkskabel LC multimodus LC multimodus
Lengde 1200 cm
Type venstrekontakt LC multimodus
Kontakttype høyre LC multimodus
695,-
549,-
Deltaco Fiber Cable LC - LC Duplex Multimode 62.5/125 20m LC multimodus LC multimodus
Lengde 2000 cm
Type venstrekontakt LC multimodus
Kontakttype høyre LC multimodus
745,-
699,-
539,-
549,-
595,-
Deltaco Nettverkskabel LC/APC-enkeltmodus LC/APC-enkeltmodus
Lengde 300 cm
Type venstrekontakt LC/APC-enkeltmodus
Kontakttype høyre LC/APC-enkeltmodus
545,-
549,-
Direktronik Fiberoptic SC - SC 9/125 Yd 4MM Simplex 30m Simplex Enkeltmodus 9/125
Duplex/Simplex Simplex
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Cladding 9/125
Farge Hvit
545,-
Microconnect Fiberoptisk kabel LC SC Duplex 50/125
Kontakttype venstre LC, LC
Kontakttype høyre SC, SC
Duplex/Simplex Duplex
Versjon OM4
595,-
Deltaco Nettverkskabel LC-enkeltmodus LC-enkeltmodus
Lengde 3000 cm
Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
Kontakttype høyre LC-enkeltmodus
645,-
Deltaco Nettverkskabel SC flermodus SC flermodus
Lengde 2000 cm
Type venstrekontakt SC flermodus
Kontakttype høyre SC flermodus
545,-
749,-
719,-
619,-
619,-
529,-
Få fortrinnsrett på Black Friday!