649,-
2 på lager
Direktronik Fiber SC-LC MM 50/125 OM4 Duplex SC LC Duplex Multimodus 50/125 25m
Lengde 25, 25 m
Kontakttype venstre SC, SC
Kontakttype høyre LC, LC
Duplex/Simplex Duplex
745,-
549,-
Deltaco Fiber Cable LC - LC Duplex Multimode 62.5/125 20m LC multimodus LC multimodus
Lengde 2000 cm
Type venstrekontakt LC multimodus
Kontakttype høyre LC multimodus
745,-
699,-
539,-
549,-
595,-
Deltaco Nettverkskabel LC-enkeltmodus LC-enkeltmodus
Lengde 3000 cm
Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
Kontakttype høyre LC-enkeltmodus
645,-
Deltaco Nettverkskabel SC flermodus SC flermodus
Lengde 2000 cm
Type venstrekontakt SC flermodus
Kontakttype høyre SC flermodus
545,-
549,-
619,-
749,-
Deltaco Nettverkskabel LC multimodus LC multimodus
Lengde 1200 cm
Type venstrekontakt LC multimodus
Kontakttype høyre LC multimodus
695,-
719,-
619,-
529,-
569,-
519,-