3 195,- Ekskl. mva
img
Direktronik Ficeroptic LC - LC 9/125 Duplex Armed LC LC Duplex Enkeltmodus 9/125
  • Kontakttype venstre LC, LC
  • Kontakttype høyre LC, LC
  • Duplex/Simplex Duplex
  • Fiberoptikktype Enkeltmodus
1 895,- Ekskl. mva
img
1 495,- Ekskl. mva
img
Ubiquiti Nettverkskabel LC-enkeltmodus LC-enkeltmodus
  • Lengde 9140 cm
  • Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
  • Kontakttype høyre LC-enkeltmodus
1 469,- Ekskl. mva
img
1 395,- Ekskl. mva
img
Deltaco LCLC-6100 LC multimodus LC multimodus
  • Lengde 10000 cm
  • Type venstrekontakt LC multimodus
  • Kontakttype høyre LC multimodus
1 295,- Ekskl. mva
img
Direktronik Mpo/Mpo F SM 1 1m Hona/Hona MPO-12 MPO-12
  • Type venstrekontakt MPO-12
  • Kontakttype høyre MPO-12
1 259,- Ekskl. mva
img
1 195,- Ekskl. mva
img
Direktronik Mpo To Mpo Multimode Om3 Type B Teal 1M MPO MPO
  • Type venstrekontakt MPO
  • Kontakttype høyre MPO
1 045,- Ekskl. mva
img
Deltaco Nettverkskabel LC multimodus LC multimodus
  • Lengde 2000 cm
  • Type venstrekontakt LC multimodus
  • Kontakttype høyre LC multimodus
1 029,- Ekskl. mva
img
995,- Ekskl. mva
img
995,- Ekskl. mva
img
Deltaco Nettverkskabel LC multimodus LC multimodus
  • Lengde 1500 cm
  • Type venstrekontakt LC multimodus
  • Kontakttype høyre LC multimodus
995,- Ekskl. mva
img
945,- Ekskl. mva
img
945,- Ekskl. mva
img
945,- Ekskl. mva
img
Deltaco Nettverkskabel LC/PC-multimodus LC/PC-multimodus
  • Lengde 2500 cm
  • Type venstrekontakt LC/PC-multimodus
  • Kontakttype høyre LC/PC-multimodus
895,- Ekskl. mva
img
Direktronik Fiberoptic Cable OM4 - 35m LC LC Duplex Multimodus 50/125 35m
  • Lengde 35, 35 m
  • Kontakttype venstre LC, LC
  • Kontakttype høyre LC, LC
  • Duplex/Simplex Duplex
829,- Ekskl. mva
img
829,- Ekskl. mva
img
Microconnect Fiberoptisk kabel LC/PC-multimodus LC/PC-multimodus
  • Lengde 4000 cm
  • Type venstrekontakt LC/PC-multimodus
  • Kontakttype høyre LC/PC-multimodus
799,- Ekskl. mva
img
HP Fiberoptisk kabel LC LC Duplex Multimodus 50/125 5m
  • Lengde 5, 5 m
  • Kontakttype venstre LC, LC
  • Kontakttype høyre LC, LC
  • Duplex/Simplex Duplex