Nettverk
3 759,- 119 kr/mnd Ekskl. moms
Ubiquiti Amplifi High Density WiFi System Gir signaler i hele hjemmet
  • Dataoverføringshastighet 5250 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11 a/b/g/n, 802.11ac
+10 på lager
4 999,- 158 kr/mnd Ekskl. moms
img
HPE 2530-24G Switch
Kostnadseffektiv Layer 2-switch med 24 porter!
  • Portantall 24
  • SFP Standard SFP
  • Vifte Ja
3 på lager
4 995,- 158 kr/mnd Ekskl. moms
img
Zyxel USG60W
UTM/IPSec/SSL VPN firewall med Gigabit-switch. 1 år UTM følger med.
  • Portantall 4
  • Gjennomstrømmingshastighet 1000 *Mbit/s
  • Gjennomstrømmingshastighet VPN 100 *Mbit/s
  • Maks IPsec-Tunneler 10 st
2 på lager
1 599,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Amplifi High Density WiFi Router
  • Dataoverføringshastighet 1750 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
+10 på lager
6 495,- 205 kr/mnd Ekskl. moms
img
HPE 2530-24G-PoE+ Switch
24-porters Gigabit-switch med PoE+, perfekt for tale, video og trådløs trafikk!
  • Portantall 24
  • SFP Standard SFP
  • Vifte Ja
7 på lager
-18% 12 999,- Ord. pris 15 898 kr 411 kr/mnd Ekskl. moms
img
Cisco Catalyst 2960X-24PS-L
Høy sikkerhet og brukervennlighet
  • Portantall 24
  • SFP Standard Combo SFP
  • Vifte Ja
1 på lager
6 995,- 221 kr/mnd Ekskl. moms
img
Ubiquiti UniFi Switch US-48-500W
  • Portantall 48
  • SFP Standard SFP+, SFP
  • Vifte Ja
+10 på lager
3 695,- 117 kr/mnd Ekskl. moms
img
Ubiquiti UniFi Switch US-48
  • Portantall 48
  • SFP Standard SFP+, SFP
  • Vifte Ja
1 på lager
1 199,- Ekskl. moms
img
TP-Link Archer C3200
Lynrask Tribbel-bånd Gigabit router med AC3200
  • Dataoverføringshastighet 3200 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11 a/b/g/n/ac
+10 på lager
1 995,- Ekskl. moms
img
HPE 1920-24G
En ordentlig smart switch
  • Portantall 24
  • SFP Standard SFP
  • Vifte Ja
2 på lager
3 595,- 114 kr/mnd Ekskl. moms
img
Ubiquiti EdgeSwitch 24
  • Portantall 24
  • SFP Standard SFP
1 på lager
1 249,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi USG
  • Portantall 3
  • Gjennomstrømmingshastighet 3000 *Mbit/s
  • Gjennomstrømmingshastighet VPN 0 *Mbit/s
  • Maks IPsec-Tunneler 0 st
+10 på lager
7 095,- 224 kr/mnd Ekskl. moms
img
Zyxel USG210
UTM/IPSec/SSL VPN firewall med Gigabit switch. 1 år UTM følger med
  • Portantall 8
  • Gjennomstrømmingshastighet 3600 *Mbit/s
  • Gjennomstrømmingshastighet VPN 800 *Mbit/s
  • Maks IPsec-Tunneler 200 st
2 på lager
3 899,- 123 kr/mnd Ekskl. moms
img
Ubiquiti UniFi Switch US-24-250W
  • Portantall 24
  • SFP Standard SFP
  • Vifte Ja
+10 på lager
-14% 2 999,- Ord. pris 3 481 kr 95 kr/mnd Ekskl. moms
img
Cisco ASA 5505 Firewall Edition Bundle
Kombinert brannmur, VPN og IPS i èn og samme enhet
  • Portantall 8
  • Gjennomstrømmingshastighet 150 *Mbit/s
  • Gjennomstrømmingshastighet VPN 100 *Mbit/s
  • Maks IPsec-Tunneler 10 st
4 på lager
2 899,- 92 kr/mnd Ekskl. moms
img
9 på lager
-22% 999,- Ord. pris 1 287 kr Ekskl. moms
img
Devolo dLAN 1200+ WiFi AC Starter Kit Powerline 1200Mbps
Utnytt hele båndbredden
  • Portantall 2, 1
  • Dataoverføringshastighet 1200 Mbps
  • Powerline kit Ja
  • Strømuttak Ja
+10 på lager
599,- Ekskl. moms
img
Gigaset C530 IP
Effektiv kommunikasjon på sitt beste
  • Produsent Gigaset Communications
  • Farge Svart, Silver
+10 på lager
-7% 2 199,- Ord. pris 2 371 kr 70 kr/mnd Ekskl. moms
Cisco Smart SG200-26 24-porters smartswitch
  • Portantall 26
  • SFP Standard Combo SFP
  • Vifte Nei
2 på lager
Nyhet 1 295,- Ekskl. moms
img
Mikrotik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM
  • Portantall 24
  • SFP Standard SFP+, SFP
-18% 12 999,- Ord. pris 15 898 kr 411 kr/mnd Ekskl. moms
img
Cisco Catalyst 2960X-24PS-L
Høy sikkerhet og brukervennlighet
  • Portantall 24
  • SFP Standard Combo SFP
  • Vifte Ja
1 på lager
-14% 2 999,- Ord. pris 3 481 kr 95 kr/mnd Ekskl. moms
img
Cisco ASA 5505 Firewall Edition Bundle
Kombinert brannmur, VPN og IPS i èn og samme enhet
  • Portantall 8
  • Gjennomstrømmingshastighet 150 *Mbit/s
  • Gjennomstrømmingshastighet VPN 100 *Mbit/s
  • Maks IPsec-Tunneler 10 st
4 på lager
-22% 999,- Ord. pris 1 287 kr Ekskl. moms
img
Devolo dLAN 1200+ WiFi AC Starter Kit Powerline 1200Mbps
Utnytt hele båndbredden
  • Portantall 2, 1
  • Dataoverføringshastighet 1200 Mbps
  • Powerline kit Ja
  • Strømuttak Ja
+10 på lager
-7% 2 199,- Ord. pris 2 371 kr 70 kr/mnd Ekskl. moms
img
Cisco Smart SG200-26
24-porters smartswitch
  • Portantall 26
  • SFP Standard Combo SFP
  • Vifte Nei
2 på lager
1 349,- Ekskl. moms
img
Netgear ProSafe GS724Tv4
Gigabit Smart Switch med 24 10/100/1000Mbps RJ45-porter, 2 dedikerte SFP (mini-GBIC)-porter.
  • Portantall 24
  • SFP Standard SFP
  • Vifte Nei
2 på lager
-10% 3 299,- Ord. pris 3 672 kr 104 kr/mnd Ekskl. moms
img
HPE 2530-8G Switch
Fantastisk fleksibilitet
  • Portantall 8
  • SFP Standard Combo SFP
  • Vifte Nei
+10 på lager
-30% 769,- Ord. pris 1 095 kr Ekskl. moms
img
HPE 1820-8G
Smart switch fra HP med 8 porter
  • Portantall 8
  • SFP Standard Nei
  • Vifte Nei
+10 på lager
-18% 769,- Ord. pris 939 kr Ekskl. moms
img
Cisco Smart SG200-08
Switch med Gigabithastigheter på alle 8 porter og støtte for avansert sikkerhet
  • Portantall 8
  • SFP Standard Nei
  • Vifte Nei
5 på lager
2 395,- 76 kr/mnd Ekskl. moms
img
Zyxel GS2210-8HP
L2 switch med 8 porter, IGMP, livstidsgaranti og PoE Plus med 180W budget
  • Portantall 8
  • SFP Standard Combo SFP
  • Vifte Ja
+10 på lager
1 726,- Ekskl. moms
img
ASUS 4G-AC55u
Ultra raskt mobilt internett og Wi-Fi
  • Mobilt bredbånd 2G, 3G, EDGE, 4G, GPRS
  • Trådløs protokoll 802.11 a/b/g/n/ac
  • Dataoverføringshastighet 1167 Mbps
+10 på lager
-7% 1 499,- Ord. pris 1 608 kr Ekskl. moms
img
Cisco RV320
Høy sikkerhet i et lite format
  • Tilkoblingsteknologi Kablet
  • Portantall 6
  • Antall WAN-porter 2
1 på lager
-69% 99,- Ord. pris 319 kr Ekskl. moms
img
D-Link Wireless N GO-RT-N300
Surf enkelt og trådløst!
  • Dataoverføringshastighet 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11b/g/n
+10 på lager
-22% 199,- Ord. pris 255 kr Ekskl. moms
img
Intel Gigabit CT Desktop Adapter
Pålitelighet, lett håndert gigabit-nettverkskort fra Intel
  • Produsent Intel
  • Grensesnitts(databuss)-type PCI Express x1
  • Datakjedeprotokoll Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
  • Portantall 1
1 på lager
-10% 999,- Ord. pris 1 116 kr Ekskl. moms
img
Zyxel LTE3301-Q222
  • Dataoverføringshastighet 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11b/g/n
4 på lager
949,- Ekskl. moms
img
Zyxel GS1900-8HP
Vifteløs smartswitch med 8 porter, livstidsgaranti og PoE Plus
  • Portantall 8
  • SFP Standard Nei
  • Vifte Nei
2 på lager
826,- Ekskl. moms
img
D-Link EasySmart Switch DGS-1100-08P
8-porters PoE smart switch
  • Portantall 8
  • SFP Standard Nei
  • Vifte Nei
10 på lager
Anbefalt 299,- Ekskl. moms
img
Intel Gigabit CT Desktop Adapter
Optimal ytelse
  • Produsent Intel
  • Grensesnitts(databuss)-type PCI Express x1
  • Datakjedeprotokoll Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
  • Portantall 1
+10 på lager
-13% 1 099,- Ord. pris 1 270 kr Ekskl. moms
img
Cisco SG110-16
  • Portantall 16
  • SFP Standard Nei
  • Vifte Nei
1 på lager
-42% 1 099,- Ord. pris 1 880 kr Ekskl. moms
img
D-Link DAP-2660
Elegant og praktisk aksesspunkt fra D-link
  • Dataoverføringshastighet 1200 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11 a/b/g/n/ac (draft)
3 på lager
-7% 2 795,- Ord. pris 2 995 kr 88 kr/mnd Ekskl. moms
img
Zyxel WAC6103D-I
Verdens tynneste AC1750 access punkt optimalisert for tak og veggmontering
  • Dataoverføringshastighet 1750 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g
3 på lager
959,- Ekskl. moms
img
D-Link AirPremier N PoE Access Point with Plenum-rated Chassis DAP-2360
Ideell for å skape eller utvikle kapasiteten i et trådløst nettverk
  • Dataoverføringshastighet 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11b/g/n
5 på lager
-12% 459,- Ord. pris 519 kr Ekskl. moms
img
ASUS RP-AC52
Wireless-AC750 Range Extender
  • Dataoverføringshastighet 433 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11ac, 802.11a/b/g, 802.11a/n, 802.11a
4 på lager
445,- Ekskl. moms
img
Devolo WiFi Repeater ac
Utvid ditt WLAN med en enkel installasjon
  • Dataoverføringshastighet 867 Mbps
4 på lager
-16% 499,- Ord. pris 595 kr Ekskl. moms
img
HPE M210 (WW)
For deg som har høye krav til tilgjengeligheten
  • Dataoverføringshastighet 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11 a/b/g/n
+10 på lager
-8% 4 999,- Ord. pris 5 409 kr 158 kr/mnd Ekskl. moms
img
Cisco Aironet 2702e Controller-based
  • Dataoverføringshastighet 450 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11 a/b/g/n/ac
5 på lager
749,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi AP-AC Lite
En slank Enterprise AP for en liten penge
  • Dataoverføringshastighet 867 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11ac
+10 på lager
949,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi AP-AC Long Range
Bra har blitt bedre
  • Dataoverføringshastighet 867 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
+10 på lager
745,- Ekskl. moms
img
HPE SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Opp til 550 m med multimode
7 på lager
1 649,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi UAP-Pro
Bedriftsaksesspunkt med gratis sentral kontroller-programvare. Ingen årlig lisens- eller supportavgift.
  • Dataoverføringshastighet 750 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11 a/b/g/n
+10 på lager
445,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Nanostation Loco M2
LocoStation, lite og kompakt aksesspunkt
  • Dataoverføringshastighet 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11b/g/n
+10 på lager
1 299,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi UAP-Outdoor+
Aksesspunkt for utendørsbruk
  • Dataoverføringshastighet 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11b/g/n
10 på lager
4 495,- 142 kr/mnd Ekskl. moms
img
Cisco Aironet 2702i Controller-based
Aksesspunkt med støtte for doble bånd
  • Dataoverføringshastighet 450 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11 a/b/g/n/ac
3 på lager
559,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi AP
UniFi serien er en serie accesspunkter hvor en sentral programvarekontroller inngår gratis. Pen design og prisgunstig produkt!
  • Dataoverføringshastighet 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11b/g/n
+10 på lager
895,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi AP AC Mesh
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
2 på lager
895,- Ekskl. moms
img
3 på lager
7 495,- 237 kr/mnd Ekskl. moms
img
HPE 560
  • Dataoverføringshastighet 1300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11 a/b/g/n/ac
1 på lager