Nettverk
5 099,- 164 kr/mnd Ekskl. moms
HPE 2530-24G Switch Kostnadseffektiv Layer 2-switch med 24 porter!
  • Portantall 24
  • SFP Standard SFP
  • Vifte Ja
4 på lager
3 395,- 109 kr/mnd Ekskl. moms
img
Ubiquiti Amplifi High Density WiFi System
  • Dataoverføringshastighet 5250 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11 a/b/g/n, 802.11ac
+10 på lager
4 995,- 160 kr/mnd Ekskl. moms
img
Zyxel USG60W
UTM/IPSec/SSL VPN firewall med Gigabit-switch. 1 år UTM følger med.
  • Portantall 4
  • Gjennomstrømmingshastighet 1000 *Mbit/s
  • Gjennomstrømmingshastighet VPN 100 *Mbit/s
  • Maks IPsec-Tunneler 10 st
2 på lager
1 295,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Amplifi High Density WiFi Router
  • Dataoverføringshastighet 1750 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
+10 på lager
2 699,- 87 kr/mnd Ekskl. moms
img
HPE 2530-8G-POE+ Switch
Med PoE+ og Combo SFP
  • Portantall 8
  • SFP Standard Combo SFP
  • Vifte Ja
4 på lager
6 995,- 224 kr/mnd Ekskl. moms
img
HPE 2530-24G-PoE+ Switch
24-porters Gigabit-switch med PoE+, perfekt for tale, video og trådløs trafikk!
  • Portantall 24
  • SFP Standard SFP
  • Vifte Ja
5 på lager
2 399,- 77 kr/mnd Ekskl. moms
img
Ubiquiti UnifiSwitch 8GE Ports POE 150W
Managert PoE+switch med SFP
  • Portantall 8
  • SFP Standard SFP
  • Vifte Nei
3 på lager
7 295,- 234 kr/mnd Ekskl. moms
img
Ubiquiti UniFi Switch US-48-500W
  • Portantall 48
  • SFP Standard SFP+, SFP
  • Vifte Ja
+10 på lager
1 249,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi USG
  • Portantall 3
  • Gjennomstrømmingshastighet 3000 *Mbit/s
  • Gjennomstrømmingshastighet VPN 0 *Mbit/s
  • Maks IPsec-Tunneler 0 st
5 på lager
745,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi Cloud Key
Organiser UniFI skyen din på en smart måte
+10 på lager
10 495,- 337 kr/mnd Ekskl. moms
img
Cisco ASA 5506-X with FirePOWER Services
Trusselfokusert NGFW, for en ny æra av trusler
  • Portantall 8
  • Gjennomstrømmingshastighet 750 *Mbit/s
  • Gjennomstrømmingshastighet VPN 125 *Mbit/s
  • Maks IPsec-Tunneler 50 st
1 på lager
1 999,- Ekskl. moms
img
ASUS RT-AC3200
Med intelligent Tribbel-band Wi-Fi for alle enhetene dine
  • Dataoverføringshastighet 3200 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
4 på lager
1 432,- Ekskl. moms
img
ASUS Rt-AC68u
Rask, Raskere, Raskest! DualBand Router med 802.11AC!
  • Dataoverføringshastighet 1900 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
5 på lager
8 995,- 288 kr/mnd Ekskl. moms
img
HPE 2530-48G Switch
Kostnadseffektiv Layer 2-switch med 48 porter!
  • Portantall 48
  • SFP Standard Combo SFP
  • Vifte Ja
2 på lager
1 519,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Toughswitch 8-Port 10/100/1000 Switch
  • Portantall 8
  • SFP Standard Nei
  • Vifte Nei
9 på lager
4 599,- 147 kr/mnd Ekskl. moms
img
Cisco Asa 5506-X With Firepower Services
Fremtidens NGFW allerede i dag.
  • Portantall 8
  • Gjennomstrømmingshastighet 750 *Mbit/s
  • Gjennomstrømmingshastighet VPN 100 *Mbit/s
  • Maks IPsec-Tunneler 10 st
4 på lager
279,- Ekskl. moms
img
Netgear ProSafe GS108
Gigabitytelse i miniformat!
  • Portantall 8
  • SFP Standard Nei
  • Vifte Nei
+10 på lager
13 995,- 449 kr/mnd Ekskl. moms
img
Cisco Catalyst 2960X-24PS-L
Høy sikkerhet og brukervennlighet
  • Portantall 24
  • SFP Standard Combo SFP
  • Vifte Ja
1 på lager
-23% 999,- Ord. pris 1 299 kr Ekskl. moms
Netgear ProSafe GS724Tv4 Gigabit Smart Switch med 24 10/100/1000Mbps RJ45-porter, 2 dedikerte SFP (mini-GBIC)-porter.
  • Portantall 24
  • SFP Standard SFP
  • Vifte Nei
6 på lager
Nyhet 1 995,- Ekskl. moms
img
Synology RT2600ac
  • Dataoverføringshastighet 2530 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz / 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11 a/b/g/n/ac
Nyhet 5 299,- 170 kr/mnd Ekskl. moms
img
Linksys Velop AC2200 3-Pcs
Wi-Fi som setter deg fri
  • Dataoverføringshastighet 2200 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
Nyhet 2 399,- 77 kr/mnd Ekskl. moms
img
Linksys Velop AC2200 1-Pcs
Wi-Fi som setter deg fri
  • Dataoverføringshastighet 2200 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
Nyhet 3 959,- 127 kr/mnd Ekskl. moms
img
Linksys Velop AC2200 2-Pcs
Wi-Fi som setter deg fri
  • Dataoverføringshastighet 2200 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
-23% 999,- Ord. pris 1 299 kr Ekskl. moms
img
Netgear ProSafe GS724Tv4
Gigabit Smart Switch med 24 10/100/1000Mbps RJ45-porter, 2 dedikerte SFP (mini-GBIC)-porter.
  • Portantall 24
  • SFP Standard SFP
  • Vifte Nei
6 på lager
1 726,- Ekskl. moms
img
ASUS 4G-AC55u
Ultra raskt mobilt internett og Wi-Fi
  • Mobilt bredbånd 2G, 3G, EDGE, 4G, GPRS
  • Trådløs protokoll 802.11 a/b/g/n/ac
  • Dataoverføringshastighet 1167 Mbps
+10 på lager
-22% 199,- Ord. pris 255 kr Ekskl. moms
img
Intel Gigabit CT Desktop Adapter
  • Produsent Intel
  • Grensesnitts(databuss)-type PCI Express x1
  • Datakjedeprotokoll Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
  • Portantall 1
+10 på lager
Anbefalt 2 595,- 83 kr/mnd Ekskl. moms
img
Intel Ethernet Server Adapter I340-T4
  • Produsent Intel
  • Grensesnitts(databuss)-type PCI Express 2.0 x4
  • Datakjedeprotokoll Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
  • Portantall 4
+10 på lager
-30% 769,- Ord. pris 1 095 kr Ekskl. moms
img
HPE 1820-8G
Smart switch fra HP med 8 porter
  • Portantall 8
  • SFP Standard Nei
  • Vifte Nei
+10 på lager
-21% 1 895,- Ord. pris 2 395 kr Ekskl. moms
img
Zyxel GS2210-8HP
  • Portantall 8
  • SFP Standard Combo SFP
  • Vifte Ja
+10 på lager
949,- Ekskl. moms
img
Zyxel GS1900-8HP
Vifteløs smartswitch med 8 porter, livstidsgaranti og PoE Plus
  • Portantall 8
  • SFP Standard Nei
  • Vifte Nei
+10 på lager
-69% 99,- Ord. pris 319 kr Ekskl. moms
img
D-Link Wireless N GO-RT-N300
Surf enkelt og trådløst!
  • Dataoverføringshastighet 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11b/g/n
+10 på lager
-22% 999,- Ord. pris 1 287 kr Ekskl. moms
img
Devolo dLAN 1200+ WiFi AC Starter Kit Powerline 1200Mbps
Utnytt hele båndbredden
  • Portantall 2, 1
  • Dataoverføringshastighet 1200 Mbps
  • Powerline kit Ja
  • Strømuttak Ja
+10 på lager
-28% 799,- Ord. pris 1 116 kr Ekskl. moms
img
Zyxel LTE3301-Q222
  • Dataoverføringshastighet 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11b/g/n
+10 på lager
Anbefalt 299,- Ekskl. moms
img
Intel Gigabit CT Desktop Adapter
Optimal ytelse
  • Produsent Intel
  • Grensesnitts(databuss)-type PCI Express x1
  • Datakjedeprotokoll Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
  • Portantall 1
+10 på lager
-20% 559,- Ord. pris 699 kr Ekskl. moms
img
HPE 1410-16 Switch
16-porters fast ethernet-switch!
  • Portantall 16
  • SFP Standard Nei
  • Vifte Nei
1 på lager
-8% 1 289,- Ord. pris 1 399 kr Ekskl. moms
img
HPE 1810-24 v2
Oppfølgeren til populære 1810-24 er her!
  • Portantall 24
  • SFP Standard SFP
  • Vifte Ja
2 på lager
-25% 119,- Ord. pris 159 kr Ekskl. moms
img
D-Link DES 105
5-porters Fast Ethernet-switch!
  • Portantall 5
  • SFP Standard Nei
  • Vifte Nei
+10 på lager
-9% 745,- Ord. pris 817 kr Ekskl. moms
img
Devolo DLAN 1200+ WiFi AC Single Powerline 1200Mbps
  • Portantall 2
  • Dataoverføringshastighet 1200 Mbps
  • Powerline kit Nei
  • Strømuttak Ja
4 på lager
1 105,- Ekskl. moms
img
D-Link Web Smart DGS-1210-24
Strømsparende gigabitytelse
  • Portantall 24
  • SFP Standard SFP
  • Vifte Nei
1 på lager
-17% 749,- Ord. pris 899 kr Ekskl. moms
img
Devolo Dlan 1200+ Starter Kit Powerline 1200Mbps
  • Portantall 1
  • Dataoverføringshastighet 1200 Mbps
  • Powerline kit Nei
  • Strømuttak Ja
1 på lager
-10% 399,- Ord. pris 445 kr Ekskl. moms
img
HPE Indoor Omnidirectional Dual Band 2.5/6dBi MIMO 6 Element Antenna
MiMo antenne av beste kvalitet!
  • Antenna Type Omnidirectinoal
+10 på lager
-12% 459,- Ord. pris 519 kr Ekskl. moms
img
ASUS RP-AC52
Wireless-AC750 Range Extender
  • Dataoverføringshastighet 433 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11ac, 802.11a/b/g, 802.11a/n, 802.11a
4 på lager
-42% 1 099,- Ord. pris 1 880 kr Ekskl. moms
img
D-Link DAP-2660
  • Dataoverføringshastighet 1200 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11 a/b/g/n/ac (draft)
5 på lager
-16% 499,- Ord. pris 595 kr Ekskl. moms
img
HPE M210 (WW)
For deg som har høye krav til tilgjengeligheten
  • Dataoverføringshastighet 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11 a/b/g/n
+10 på lager
445,- Ekskl. moms
img
Devolo WiFi Repeater ac
Utvid ditt WLAN med en enkel installasjon
  • Dataoverføringshastighet 867 Mbps
6 på lager
-27% 2 199,- Ord. pris 2 995 kr 71 kr/mnd Ekskl. moms
img
Zyxel WAC6103D-I
Verdens tynneste AC1750 access punkt optimalisert for tak og veggmontering
  • Dataoverføringshastighet 1750 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g
5 på lager
1 199,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi AP-AC Pro
Pent designet MIMO AP med Dual-band
  • Dataoverføringshastighet 1300 Mbps
+10 på lager
5 645,- 181 kr/mnd Ekskl. moms
img
Ubiquiti UNIFI AP-AC PRO 5-PCS
  • Dataoverføringshastighet 1300 Mbps
4 på lager
749,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti NanoStation M NSM5
Nanostation-serien er de aller mest fleksible modellene fra Ubiquiti
  • Dataoverføringshastighet 150 Mbps
  • Frequency Band 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11a/n
+10 på lager
899,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi AP-AC Long Range
Bra har blitt bedre
  • Dataoverføringshastighet 867 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
+10 på lager
4 495,- 144 kr/mnd Ekskl. moms
img
Cisco Aironet 2702i Controller-based
Aksesspunkt med støtte for doble bånd
  • Dataoverføringshastighet 450 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11 a/b/g/n/ac
8 på lager
1 349,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi UAP-Outdoor+
  • Dataoverføringshastighet 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11b/g/n
+10 på lager
695,- Ekskl. moms
img
HPE SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Opp til 550 m med multimode
+10 på lager
749,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi AP-AC Lite
  • Dataoverføringshastighet 867 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11ac
+10 på lager
1 545,- Ekskl. moms
img
4 på lager
3 295,- 106 kr/mnd Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi 802.11AC Lite Access Point 5-Pcs
  • Dataoverføringshastighet 867 Mbps
2 på lager
2 395,- 77 kr/mnd Ekskl. moms
img
Cisco Small Business WAP571
  • Dataoverføringshastighet 1900 Mbps
2 på lager
599,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi AP
UniFi serien er en serie accesspunkter hvor en sentral programvarekontroller inngår gratis. Pen design og prisgunstig produkt!
  • Dataoverføringshastighet 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11b/g/n
+10 på lager
749,- Ekskl. moms
img
Ubiquiti Unifi AP Long Range
UniFi-serien er en helt ny serie aksesspunkter der sentral controller-programvare inngår kostnadsfritt. Flott design og prisgunstig produkt!
  • Dataoverføringshastighet 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11b/g/n
+10 på lager