Fiber media converters
1 280,- Ekskl. moms
D-Link DMC 700SC Mediakonverterer, 1000Base-T til 1000Base-SX
  • Kontakttype venstre RJ-45
  • Kontakttype høyre SC
3 på lager
1 120,- Ekskl. moms
img
D-Link DMC 515SC
Mediekonverterer for opptil 15km fiberavstand
  • Kontakttype venstre RJ-45
  • Kontakttype høyre SC SingleMode
6 på lager
895,- Ekskl. moms
img
Allied Telesis AT MC102XL
Mediakonverterer kobber til fiber
  • Kontakttype venstre RJ-45
  • Kontakttype høyre SC multi-mode
1 på lager
995,- Ekskl. moms
img
Startech 1000 Mbps Gigabit SM Fiber Ethernet Media Converter SC
  • Kontakttype venstre RJ-45
  • Kontakttype høyre SC SingleMode
9 på lager
599,- Ekskl. moms
img
D-Link DMC 300SC
Mediakonverterer 100B-TX til 100BFX
  • Kontakttype venstre RJ-45
  • Kontakttype høyre SC multi-mode
+10 på lager
205,- Ekskl. moms
img
3 på lager
2 920,- 92 kr/mnd Ekskl. moms
img
1 på lager
3 395,- 107 kr/mnd Ekskl. moms
img
Allied Telesis AT G8
  • Dataoverføringshastighet 1000 Mbps
1 på lager
6 695,- 212 kr/mnd Ekskl. moms
img
HPE X2-transceivermodul
  • Dataoverføringshastighet 10000 Mbps
1 på lager
895,- Ekskl. moms
img
Allied Telesis AT SPSX
  • Dataoverføringshastighet 1000 Mbps
2 på lager
845,- Ekskl. moms
img
Cisco Small Business MGBT1
  • Dataoverføringshastighet 1000 Mbps
2 på lager
3 845,- 122 kr/mnd Ekskl. moms
img
Promise SANLink2
  • Kontakttype venstre Thunderbolt
  • Kontakttype høyre RJ-45
1 på lager
895,- Ekskl. moms
img
Allied Telesis At Mc101xl
Mediakonverterer kobber til fiber
  • Kontakttype venstre RJ-45
  • Kontakttype høyre ST multi-mode
2 295,- 73 kr/mnd Ekskl. moms
img
Allied Telesis AT MC1004
  • Kontakttype venstre RJ-45
  • Kontakttype høyre SC multi-mode
3 095,- 98 kr/mnd Ekskl. moms
img
Allied Telesis AT MCR12
19 " rackmontering for mediakonverterere
2 795,- 88 kr/mnd Ekskl. moms
img
2 560,- 81 kr/mnd Ekskl. moms
img
D-Link DMC 810SC
Mediakonverterer RJ45 til fiber
  • Kontakttype venstre RJ-45
  • Kontakttype høyre SC SingleMode
1 395,- Ekskl. moms
img
Allied Telesis AT MC115XL
  • Kontakttype venstre RJ-45
  • Kontakttype høyre ST multi-mode
3 495,- 111 kr/mnd Ekskl. moms
Allied Telesis AT SPLX10
  • Dataoverføringshastighet 1000 Mbps
445,- Ekskl. moms
img
Allied Telesis AT-TRAY4
  • Produsent Allied Telesis
1 på lager
155,- Ekskl. moms
img
Allied Telesis AT-TRAY1
  • Produsent Allied Telesis
1 600,- Ekskl. moms
img
D-Link DMC-1001
  • Produsent D-Link
495,- Ekskl. moms
img
4 på lager