100 Mbit singlemode (7)
D-Link DMC 515SC
Mediekonverterer for opptil 15km fiberavstand
Kontakttype venstre RJ-45
Kontakttype høyre SC SingleMode
1 120,-
Startech 10/100 Mbps SM Fiber Media Converter SC 30 km
Kontakttype venstre SC
Kontakttype høyre RJ-45
1 195,-
Etherwan Media Converter 10/100TX to 100BX-U SM-SC 20 km
Kontakttype venstre SC
Kontakttype høyre RJ-45
645,-
Volktek Mediaconverter TP To Fiber SC SM 100Mbps
Kontakttype venstre RJ-45
Kontakttype høyre SC SingleMode
1 195,-
Axis T8604 Media Converter Switch
Kontakttype venstre RJ-45
Kontakttype høyre SFP (mini-GBIC)
2 995,- 95 kr/mnd