1000 Mbit multimode (7)
215,-
4 på lager
D-Link DMC 700SC
Mediakonverterer, 1000Base-T til 1000Base-SX
Kontakttype venstre RJ-45
Kontakttype høyre SC
1 280,-
7 på lager
Etherwan 10/100/1000Tx - 1000Sx mm-SC 220/550m
Kontakttype venstre RJ-45
Kontakttype høyre SC multi-mode
995,-
2 på lager
Allied Telesis AT MC1004
Kontakttype venstre RJ-45
Kontakttype høyre SC multi-mode
2 495,- 80 kr/mnd
Promise SANLink2
Kontakttype venstre Thunderbolt
Kontakttype høyre SFP (mini-GBIC)
5 995,- 191 kr/mnd
Allied Telesis Allied At-PC2002POE-50 POE To Sfp (100FX Or 1000Sx)
Kontakttype venstre RJ-45
Kontakttype høyre SC multi-mode
2 495,- 80 kr/mnd
Etherwan 1000Tx - 1000Sx mm-SC 220/550m
Kontakttype venstre SC flermodus
Kontakttype høyre RJ-45
1 095,-