Startech USB 3.0 Gigabit Adapter
Legg til gigabit E-nettverkstilkobling via USB 3.0 til din bærbare eller stasjonære
Produsent StarTech.com
Antall 1
Type 10/100/1000
Type AX88179
-40% 239,- Ord. pris 399 kr
49 på lager
Startech USB 3.0 Gigabit Ethernet Network Adapter
Legg til gigabit E-nettverkstilkobling via USB 3.0 til din bærbare eller stasjonære
Produsent StarTech.com
Type 10/100/1000
Dataoverføringshastighet 1 Gbps
Type AX88179
295,-
7 på lager
Startech USB-C Ethernet Adapter
Rimelig USB-C nettverksadapter med USB 3.0
Produsent StarTech.com
Type 10/100/1000
Produktformfaktor Ekstern
Kabelføringstype Ethernet 10Base-T, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 1000Base-T
495,-
4 på lager
Startech USB 3.0 Dual Gigabit Ethernet Adapter
Legg to Gigabit Ethernet-porter til din bærbare PC via en enkelt USB 3.0-port.
Produsent StarTech.com
Antall 2
Produktformfaktor Ekstern
Kabelføringstype Ethernet 10Base-T, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 1000Base-T
509,-
2 på lager
Startech USB-C Double Gigabit Adapter
USB-C til to Gigabit-porter samt USB
Produsent StarTech.com
Antall 2
Type 10/100/1000
Dataoverføringshastighet 1 Gbps
745,-
Startech Thunderbolt to Gigabit Ethernet plus USB 3.0
Produsent StarTech.com
Type 10/100/1000
Produktformfaktor Ekstern
Kabelføringstype Ethernet 10Base-T, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 1000Base-T
1 245,-
Startech 10 Gigabit Ethernet Fiber Network Card
Kostnadseffektiv løsning som gir rask og stabil 10 Gbps nettverkstilgang
Produsent StarTech.com
Dataoverføringshastighet 10 Gbps
Produktformfaktor Plugginnkort, Low profile
Kabelføringstype Ethernet 10GBase-LRM, Ethernet 10GBase-LR, Ethernet 10GBase-SR
2 495,-
Startech USB-C Gigabit Ethernet Adapter
Perfekt nettverkskort med USB-C for din Macbook eller Ultrabook
Produsent StarTech.com
Type 10/100/1000
Type RTL8153
Produktformfaktor Ekstern
345,-
Startech 10 Gigabit Ethernet Adapter
Smart PCIe x4-adapter for 10 Gigabit
Produsent StarTech.com
Antall 1
Type 10Gb Ethernet
Dataoverføringshastighet 10 Gbps
2 345,-
Startech 10GBase-T network adadpter
Kostnadseffektiv og energibesparende design
Produsent StarTech.com
Antall 1
Type 1000Base-T
Dataoverføringshastighet 10 Gbps
1 995,-
Startech Multi Mode SC Fiber Card
Produsent StarTech.com
Antall 2
Type 10/100
Dataoverføringshastighet 0.1 Gbps
1 295,-
Startech USB-C Gigabit Ethernet Adapter
Liten og smart nettverksadapter med USB-C
Produsent StarTech.com
Type 10/100/1000
Type RTL8153
Produktformfaktor Ekstern
395,-
Startech Compact USB Ethernet Adapter
Produsent StarTech.com
Type 10/100
Dataoverføringshastighet 0.1 Gbps
Produktformfaktor Ekstern
185,-
Startech PEX10000SFPI Network Card
Produsent StarTech.com
Dataoverføringshastighet 10 Gbps
Produktformfaktor Plugginnkort
Kabelføringstype Ethernet 10GBase-LRM, Ethernet 10GBase-LR, Ethernet 10GBase-SR
2 595,-
Startech Dual Port Gigabit Ethernet Adapter
Produsent StarTech.com
Antall 2
Type 10/100/1000
Dataoverføringshastighet 1 Gbps
1 395,-
Startech ST10000SPEXI Network Card
Produsent StarTech.com
Antall 1
Type 10Gb Ethernet
Dataoverføringshastighet 10 Gbps
3 195,-
Startech USB-C Gigabit Adapter
Smart og rimelig Ethernet-adapter med USB-C
Produsent StarTech.com
Type 10/100/1000
Type RTL8153
Produktformfaktor Ekstern
345,-