Mellanox ConnectX-4 LX EN 10GbE
Svært robust 10 Gigabits nettverkskort med Mellanox egne kretser
Produsent Mellanox
Antall 2
Type SFP+/SFP28
Dataoverføringshastighet 10 Gbps
2 495,-
Intel Ethernet Converged Network Adapter X550-T1
Produsent Intel
Antall 1
Type 10Gb Ethernet
Dataoverføringshastighet 10 Gbps
3 029,-
Intel PRO/1000 GT Desktop Adapter LP
Produsent Intel
Type 10/100/1000
Dataoverføringshastighet 1 Gbps
Type 82541PI
279,-
Intel Ethernet Converged Network Adapter X540-T1
Produsent Intel
Type 10Gb Ethernet
Dataoverføringshastighet 10 Gbps
Produktformfaktor Plugginnkort, Low profile
3 695,-
Intel Ethernet Server Adapter I350-T2
Produsent Intel
Antall 2
Type 1000Base-T
Dataoverføringshastighet 1 Gbps
1 445,-
Intel Ethernet Server Adapter I210-T1
Produsent Intel
Type 10/100/1000
Dataoverføringshastighet 1 Gbps
Type I210
599,-
Startech 10GBase-T network adadpter
Produsent StarTech.com
Antall 1
Type 1000Base-T
Dataoverføringshastighet 10 Gbps
2 895,-
Startech Thunderbolt to Gigabit Ethernet plus USB 3.0
Produsent StarTech.com
Type 10/100/1000
Produktformfaktor Ekstern
Kabelføringstype Ethernet 10Base-T, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 1000Base-T
1 095,-
Startech Multi Mode SC Fiber Card
Produsent StarTech.com
Antall 2
Type 10/100
Dataoverføringshastighet 0.1 Gbps
1 145,-
Delock USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapter
Produsent DeLOCK
Type 10/100/1000
Dataoverføringshastighet 1 Gbps
Produktformfaktor Ekstern
395,-
Startech USB-C Double Gigabit Adapter
Produsent StarTech.com
Antall 2
Type 10/100/1000
Dataoverføringshastighet 1 Gbps
695,-
Startech USB-C Gigabit Ethernet Adapter
Produsent StarTech.com
Type 10/100/1000
Type RTL8153
Produktformfaktor Ekstern
345,-
Intel PRO/1000 GT Desktop Adapter
Produsent Intel
Type 10/100/1000
Dataoverføringshastighet 1 Gbps
Type 82541PI
395,-
Deltaco USB-C Gigabit Network Adapter
Produsent Deltaco
Type 10/100/1000
Dataoverføringshastighet 1 Gbps
Produktformfaktor Ekstern
165,-
Startech Compact USB Ethernet Adapter
Produsent StarTech.com
Type 10/100
Dataoverføringshastighet 0.1 Gbps
Produktformfaktor Ekstern
165,-
Mellanox Connectx-4 Lx 25Gbe Dual-Port Sfp28 Pcie3.0 X8
Produsent Mellanox
Antall 2
Type 10Gb Ethernet/25Gb Ethernet SFP
Dataoverføringshastighet 25 Gbps
2 595,-
Intel Ethernet Converged Network Adapter XL710-QDA2
Produsent Intel
Antall 2
Type 40 Gigabit QSFP+
Dataoverføringshastighet 40 Gbps
4 495,-
Synology E10G18-T2
Produsent Synology
Antall 2
Type 10Gb Ethernet
Dataoverføringshastighet 10 Gbps
2 595,-
Intel Ethernet Server Adapter I350-T4
Produsent Intel
Antall 4
Type 10/100/1000
Dataoverføringshastighet 1 Gbps
3 495,-
Direktronik FiberGecko 100 USB SFP network adapter
SB-nettverkskort med SFP-fibertilkobling
2 295,-