img

Allied Telesis AT MC101XL

Fibermedieomformer RJ-45 ST flermodus

Mediakonverterer kobber til fiber

  • Lagerstatus: Kan sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010012066
  • Prod. art. nr.
  • AT-MC101XL-20

Produktinformasjon

Mediekonverterer fra TX til FX for Fast Ethernet med tilkoblinger for multi-mode ST-fiber.

Spesifikasjoner

Generelt
Produsent Allied Telesis
Produktserie Allied Telesis AT
Modell MC101XL
Type Fibermedieomformer
Nettverkstilknytning
Datakjedeprotokoll Ethernet
Dataoverføringshastighet 100 Mbps
Maks. overføringsdistanse 2 km
Optisk bølgelengde 1310 nm
Tilpassede standarder IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q
Type venstrekontakt RJ-45
Kontakttype høyre ST flermodus
Maskinvarespesifikasjon
Produktformfaktor Ekstern
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 100Base-FX, Ethernet 100Base-TX
Venstre konnektortype RJ-45
Høyre konnektortype ST flermodus
Grensesnitt 1 x Ethernet 100Base-FX - ST multi-mode hunn x 2, 1 x Ethernet 100Base-TX - RJ-45 hunn
Statusindikatorer Portdupleksmodus, Strøm, Link OK, Lenke/aktivitet, MissingLink
Egenskaper Halv dupleksmodus, Full dupleksmodus, Uten vifte, Auto-negotiation, MissingLink, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X)
Type Ekstern strømadapter
Strømforbruk ved drift 6 watt
Tilpassede standarder RoHS, FCC-klasse B-sertifisert, CSA, UL, TUV, cUL
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 40 °C
Driftsfuktighet 5 - 95 % (ikke-kondenserende)
Størrelser og vekt
Bredde 10.5 cm
Dybde 9.5 cm
Høyde 2.5 cm
Vekt 294 g