Ny lavere pris
D-Link DMC-300SC
D-Link DMC-300SC
D-Link DMC-300SC
D-Link DMC-300SC
D-Link DMC-300SC

D-Link DMC-300SC

kr 739kr 629
Frakt fra kr 99
Kan sendes omgående (11 på lager)
Begrenset antall:
D-Link artikkelnr. DMC-300SC/E
Dustin artikkelnr. 5010042251

Vi tipser om

Mediakonverterer 100B-TX til 100BFX
DMC-300SC konverterer 10/100Mbps 10Base-T/100Base-TX twisted-pair signaler til 100Base-FX Fast Ethernet multi-mode fiber-signaler. Maksimal fiber-avstand er 2 km. Enheten har en RJ-45 TP-port og en SC fiber-port.

Spesifikasjon DMC-300SC

Generelt

Produsent
D-Link
Produktserie
D-Link DMC
Modell
300SC
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
Fibermedieomformer

Kabel

Type venstrekontakt
RJ-45
Kontakttype høyre
SC flermodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Ekstern
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 100Base-FX, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 10Base-T
Maks. overføringsdistanse
2,000 m
Egenskaper
Auto-negotiation, Automatisk gjenkjenning per enhet, Flytkontroll, Full dupleks-funksjon, Lagring og fremsending
Tilpassede standarder
C-Tick, VCCI Class B ITE, IEEE 802.3x

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
Ethernet, Fast Ethernet
Dataoverføringshastighet
0.1 Gbps

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 100Base-FX - SC multi-mode hunn x 2, 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 hunn
Statusindikatorer
Kollisjonsstatus, Lenke/aktivitet, Port status, Portoverføringshastighet, Strøm
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
40 °C
Driftsfuktighet
10 - 90%

Størrelser og vekt

Bredde
8.8 cm
Dybde
12 cm
Høyde
2.5 cm
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på