img
img
img

D-Link DMC-515SC

Fibermedieomformer RJ-45 SC-enkeltmodus

Mediekonverterer for opptil 15km fiberavstand

1 095 kr Ekskl. mva
  • Lagerstatus: Beregnet til vårt lager: 15.08.2018
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010042252
  • Prod. art. nr.
  • DMC-515SC/E

Produktinformasjon

Mediakonverterer, 10Base-T/100Base-TX til 100Base-FX single-mode


DMC-515SC konverterer 10/100Mbps 10Base-T/100Base-TX twisted-pair signaler til 100Base-FX Fast Ethernet single-mode fibersignaler. Maksimalt fiberavstand er 15 km. Enheten har en RJ-45 TP-port og en SC-fiberport.

Spesifikasjoner

Produsent D-Link
Produktserie D-Link DMC
Modell 515SC
Type Fibermedieomformer, Ekstern strømadapter
Datakjedeprotokoll Ethernet, Fast Ethernet
Dataoverføringshastighet 100 Mbps
Maks. overføringsdistanse 15 km
Type venstrekontakt RJ-45
Kontakttype høyre SC-enkeltmodus
Produktformfaktor Ekstern
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 10Base-T, Ethernet 100Base-FX, Ethernet 100Base-TX
Venstre konnektortype RJ-45
Høyre konnektortype SC-enkeltmodus
Grensesnitt 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 hunn, 1 x Ethernet 100Base-FX - SC single-mode hunn x 2
Statusindikatorer Port status, Kollisjonsstatus, Portoverføringshastighet, Portdupleksmodus, Lenke/aktivitet
Egenskaper Full dupleks-funksjon, Automatisk gjenkjenning per enhet, Auto-negotiation, Lagring og fremsending
Tilpassede standarder FCC-klasse B-sertifisert, C-Tick, VCCI Class B ITE
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 40 °C
Driftsfuktighet 10 - 90%
Bredde 8.8 cm
Dybde 12 cm
Høyde 2.5 cm
Hardware specification
Power Device Type External power adapter