Bestill senest 19/12 for å motta leveransen din før jul. Gjelder varer på lager.

img

Cisco SFP (mini-GBIC) transceivermodul

3 495 kr Ekskl. mva 111 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Frakt fra: 99 kr
Dette produktet er utgått og kan ikke bestilles
  • Artikkelnr.
  • 5010058488
  • Prod. art. nr.
  • GLC-SX-MM=

Produktinformasjon

The industry-standard Cisco Small Form-factor Pluggable (SFP) Gigabit Interface Converter is a hot-swappable input/output device that plugs into a Gigabit Ethernet port or slot, linking the port with the network. The 1000BASE-SX SFP is compatible with the IEEE 802.3z 1000BASE-SX standard and operates on 50 micrometer multimode fiber links up to 550 m and on 62.5 micrometer FDDI-grade multimode fibers up to 220 m.

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Cisco
Antall pakker 1
Produktserie Cisco
Ekspansjon / Tilkoplinger
Tilkoblinger 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC/PC multi-mode x 2
Generelt
Formfaktor Plugginnmodul
Nettverkstype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Enhetstype SFP (mini-GBIC) transceiver module
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Dataforbindelseprotokoll Gigabit Ethernet
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 1000 Mbps
Nettverksfunksjoner Hot swap module replacement
Kompatibel standard IEEE 802.3z
Miljøparametre
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. driftstemperatur 70 °C
Størrelser og vekt
Yttermål Bredde 1.3 cm
Yttermål dybde 5.7 cm
Yttermål Høyde 0.9 cm
Vekt 0.075 kg
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype Ethernet 1000Base-SX
General
Form Factor Plug-in module
Service og støtte
Service & support 90-dagers garanti