img
img
img

HPE SFP (mini-GBIC) transceivermodul

Single-/Multi-mode

1 495 kr
  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010082216
  • Prod. art. nr.
  • J4859C

Produktinformasjon

HP tilbyr Gigabit-LX-LC Mini-GBIC (J4859B) med en 1000Base-LX-port. Dette produktet er designet for langdistanse single-mode fiber (opptil 10 km). Den klarer multimode på begrenset avstand (opptil 550 m).

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent HP
Antall pakker 1
Produktserie HPE
Generelt
Nettverkstilknytning / Produktformfaktor Plugginnmodul
Nettverk / Type SFP (mini-GBIC) transceivermodul
General
Device Type SFP (mini-GBIC) transceiver module
Form Factor Plug-in module
Expansion / Connectivity
Interfaces 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC x 2
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 1000 Mbps
Kompatibel standard IEEE 802.3z
Network & Communication
Data Link Protocol Gigabit Ethernet
Networking / Features Full duplex capability
Størrelser og vekt
Yttermål Bredde 1.4 cm
Yttermål dybde 5.7 cm
Yttermål Høyde 1.2 cm
Vekt 0.02 kg
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype Ethernet 1000Base-LX