img

HPE SFP (mini-GBIC) transceivermodul

Gigabit Ethernet

Single-/Multi-mode

1 549 kr Ekskl. mva Kampanjepris
1 695 kr Ekskl. mva Ordinær pris
  • Lagerstatus: Kan sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010082216
  • Prod. art. nr.
  • J4859C

Produktinformasjon

HP tilbyr Gigabit-LX-LC Mini-GBIC (J4859B) med en 1000Base-LX-port. Dette produktet er designet for langdistanse single-mode fiber (opptil 10 km). Den klarer multimode på begrenset avstand (opptil 550 m).

Spesifikasjoner

Generelt
Produsent Hewlett Packard Enterprise
Produktserie HPE
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Kabel
Type venstrekontakt LC
SFP-modul
Produktformfaktor Plugginnmodul
Kompatible spor 1 x SFP (mini-GBIC)
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 1000Base-LX
Maks. overføringsdistanse 10000 m
Egenskaper Full dupleks-funksjon
Tilpassede standarder IEEE 802.3z
Opphavsproduktdata FE: NULL - switch, FE: NULL - NULL, FH: NULL - expansion module, FH: NULL - NULL
Nettverkstilknytning
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 1 Gbps
Maskinvarespesifikasjon
Grensesnitt 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC x 2
Størrelser og vekt
Bredde 1.4 cm
Dybde 5.7 cm
Høyde 1.2 cm
Vekt 20 g