aI arrow-down-small arrow-down arrow-left-corner arrow-left-small arrow-left arrow-right-corner arrow-right-small arrow-right arrow-up-small arrow-up availability awards badge-employee bag button-click-2 button-click calendar-check calendar carrot cart-clock check-box check circle clock close cloud-2 cloud-safe clouds-download clouds-upload code coffee compact compare computer connect-network contact-user contact conversation credit-card delivery-2 delivery desk diploma doc docs document-license download dustin-symbol-innerdustin-symbol-outerdustin-symbol easy-workplace education email-recieve email-send email equality event-micro fabric folder food gallery gaming gift globen graph hamburger headphones heart heart home idea image info-attention it key kitchen knowledge label laptop leaf list location log-in log-out lounge-zone man-woman market meeting-2 meeting meetings microsoft-365 minus mouse network-wifi-2 network-wifi network office-2 office-3 office-4 office pen phone plus popover-arrow popover-edge-arrow presentation printer question report-doc report-numbers report-stats screen search security-2 security seminar-micro-2 seminar-micro server service services settings shopping-cart-2 shopping-cart-3 shopping-cart-4 shopping-cart-5 shopping-cart silent skip-left skip-right sound speech-bubble-2 speech-bubble star-black-gray star-black star-gray star statistic-2 statistic stop storage switch-account tea-1 tea-2 time-ongoing tomato trash-bin travel upload user-minus user-plus user video-elearnings video-play-button weather-activitet workplace zoom-in zoom-out
Allied Telesis AT SPLX10 Gigabit Ethernet

Allied Telesis AT SPLX10 Gigabit Ethernet

kr 995
Frakt fra kr 99
Bestillingsvare
Allied Telesis artikkelnr. AT-SPLX10
Dustin artikkelnr. 5010084700

Raske fakta

  • Produsent
    Allied Telesis
  • Nettverkskabeltype
    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    Gigabit Ethernet
  • Kompatible spor
    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Type venstrekontakt
    LC-enkeltmodus

Spesifikasjon AT SPLX10

Generelt

Produsent
Allied Telesis
Produktserie
Allied Telesis AT
Modell
SPLX10
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
SFP (mini-GBIC) transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
LC-enkeltmodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
Kompatible spor
1 x SFP (mini-GBIC)
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 1000Base-LX
Maks. overføringsdistanse
0.01 m

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
1 Gbps
Optisk bølgelengde
1310 nm

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 1000Base-LX - LC-enkeltmodus x 2
Min. driftstemperatur
-40 °C
Maks. Driftstemperatur
85 °C
Driftsfuktighet
0 - 85%

Garanti

Type
1-årsgaranti
Service og støtte
Begrenset garanti - 1 år
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på