img

Deltaco Fiberoptisk kabel

MT-RJ SC Duplex Multimodus 62,5/125

  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010088160
  • Prod. art. nr.
  • FB-75

Spesifikasjoner

Generelt
Versjon OM1
Duplex/Simplex Duplex
Cladding 62,5/125
Type for venstrekontakt Hann
Kontakttype venstre MT-RJ
Slipningstype venstre side PC
Type for høyrekontakt Hann
Kontakttype høyre SC
Slipningstype høyre side PC
Fiberoptikktype Multimodus
Farge
Farge Oransje
Størrelser og vekt
Lengde 5 m
Service og støtte
Service & support Begrenset livstidsgaranti