Deltaco Fiberoptisk kabel SC/UPC SC/UPC OM2 5m
Deltaco Fiberoptisk kabel SC/UPC SC/UPC OM2 5m
Deltaco Fiberoptisk kabel SC/UPC SC/UPC OM2 5m
Deltaco Fiberoptisk kabel SC/UPC SC/UPC OM2 5m
Deltaco Fiberoptisk kabel SC/UPC SC/UPC OM2 5m

Deltaco Fiberoptisk kabel SC/UPC SC/UPC OM2 5m

kr 440
Ekskl. mva
Frakt fra kr 99
Bestillingsvare
Begrenset antall:
Deltaco artikkelnr. FB-25
Dustin artikkelnr. 5010092939

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    SC/UPC
  • Type venstrekontakt
    SC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder
    OM2
  • Lengde
    5 m

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon Fiberoptisk kabel

Topptekst

Produsent
Deltaco

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Multimodus
Type venstrekontakt
SC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
SC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
50 / 125 mikroner
Tilpassede standarder
OM2

Størrelser og vekt

Lengde
5 m
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.