Cisco X2-transceivermodul

18 495 kr Ekskl. mva 585 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Lagerstatus: Levering innen 2-3 virkedager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010109618
  • Prod. art. nr.
  • X2-10GB-LR=

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Cisco
Ekspansjon / Tilkoplinger
Tilkoblinger 1 x Ethernet 10GBase-LR - SC/PC single mode x 2
Generelt
Formfaktor Plugginnmodul
Nettverkstype X2-transceivermodul
Enhetstype X2 transceiver module
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Dataforbindelseprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 10000 Mbps
Kompatibel standard IEEE 802.3ae
Tilpassede standarder
Kompatible standarder Laser Class 1, IEC 60825-1
Størrelser og vekt
Yttermål Bredde 3.6 cm
Yttermål dybde 9.1 cm
Yttermål Høyde 1.3 cm
Vekt 0.3 kg
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype Ethernet 10GBase-LR
General
Form Factor Plug-in module
Service og støtte
Service & support 90-dagers garanti
Service & Support
Service & Support Details Limited warranty - 90 days