Cisco X2-transceivermodul

18 995 kr Ekskl. mva 606 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010109618
  • Prod. art. nr.
  • X2-10GB-LR=

Produktinformasjon

The Cisco 10GBASE X2 module offers customers a wide variety of 10 Gigabit Ethernet connectivity options for data center, enterprise wiring closet, and service provider transport applications.The Cisco 10GBASE-LR module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber (SMF, G.652).

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Cisco
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Dataforbindelseprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 10000 Mbps
Kompatibel standard IEEE 802.3ae
Tilpassede standarder
Kompatible standarder Laser Class 1, IEC 60825-1
Ekspansjon / Tilkoplinger
Tilkoblinger 1 x Ethernet 10GBase-LR - SC/PC single mode x 2
Størrelser og vekt
Yttermål Bredde 3.6 cm
Yttermål dybde 9.1 cm
Yttermål Høyde 1.3 cm
Vekt 0.3 kg
Service og støtte
Service og Støtte 90-dagers garanti
Service & Support
Service & Support Details Limited warranty - 90 days
Generelt
Nettverkstilknytning / Produktformfaktor Plugginnmodul
Nettverk / Type X2-transceivermodul
Enhetstype X2 transceiver module
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype Ethernet 10GBase-LR
General
Form Factor Plug-in module