img

Deltaco Fiberoptisk kabel

LC LC Duplex Multimodus 50/125

519 kr
  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010114210
  • Prod. art. nr.
  • LCLC-520

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre LC
Kontakttype høyre LC
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptikktype Multimodus
Versjon OM2
Cladding 50/125
Slipningstype venstre side PC
Slipningstype høyre side PC
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Oransje
Service og støtte
Service og støtte Begrenset livstidsgaranti
Størrelser og vekt
Lengde 20 m