img
img
img
img
img

HPE SFP+ transceivermodul

6 595 kr 209 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010303591
  • Prod. art. nr.
  • J9150A

Produktinformasjon

The HP J9150A is a 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit SR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 300 m on multimode fiber.

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent HP
Antall pakker 1
Produktserie HPE
Generelt
Nettverkstilknytning / Produktformfaktor Plugginnmodul
Nettverk / Type SFP+ transceivermodul
General
Device Type SFP+ transceiver module
Form Factor Plug-in module
Expansion / Connectivity
Interfaces 1 x Ethernet 10GBase-SR - LC/UPC multi-mode x 2
Driftstemperatur
Laveste temperatur ved drift 0 °C
Høyeste temperatur ved drift 70 °C
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 10000 Mbps
Kompatibel standard IEEE 802.3ae
Network & Communication
Data Link Protocol 10 Gigabit Ethernet
Størrelser og vekt
Yttermål Bredde 1.4 cm
Yttermål dybde 5.6 cm
Yttermål Høyde 1.2 cm
Vekt 0.02 kg
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype Ethernet 10GBase-SR