img
img
img
img
img

HPE X132 10G SFP+ LC SR TRANSCEIVER

10 Gigabit Ethernet

7 995 kr Ekskl. mva 253 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010303591
  • Prod. art. nr.
  • J9150A

Raske fakta

Produsent
Hewlett Packard Enterprise
Nettverkskabeltype
SFP+ transceivermodul
Datakjedeprotokoll
10 Gigabit Ethernet
Kompatible spor
1 x SFP+
Type venstrekontakt
LC/UPC-multimodus

Produktegenskaper

  • Takuu ja tuki

Spesifikasjoner

Generelt
Produsent Hewlett Packard Enterprise
Produktserie HPE
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
Kabel
Type venstrekontakt LC/UPC-multimodus
SFP-modul
Produktformfaktor Plugginnmodul
Kompatible spor 1 x SFP+
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 10GBase-SR
Maks. overføringsdistanse 300 m
Tilpassede standarder IEEE 802.3ae
Nettverkstilknytning
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 10 Gbps
Optisk bølgelengde 850 nm
Maskinvarespesifikasjon
Grensesnitt 1 x Ethernet 10GBase-SR - LC/UPC multi-mode x 2
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 70 °C
Størrelser og vekt
Bredde 1.4 cm
Dybde 5.6 cm
Høyde 1.2 cm
Vekt 20 g