img

Microconnect Fiberoptisk kabel

SC/UPC SC/PC OM3 1m

  • Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010309992
  • Prod. art. nr.
  • FIB222001

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent MicroConnect
Kabel
Teknologi Fiberoptisk
Fiberoptikktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt SC/PC
Venstrekontaktkjønn Hann
Antall venstrekontakter 1
Kontakttype høyre SC/UPC
Kjønn høyre kontakt Hann
Antall kontakter høyre 1
Kjerne/mantel-diameter 50 / 125 mikroner
Tilpassede standarder OM3
Størrelser og vekt
Lengde 1 m
Service og støtte
Type 25 års garanti