img

Microconnect Fiberoptisk kabel

LC/PC FC/PC OS1 1m

  • Frakt fra: 99 kr
Dette produktet er utgått og kan ikke bestilles
  • Artikkelnr.
  • 5010310021
  • Prod. art. nr.
  • FIB741001

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent MicroConnect
Kabel
Teknologi Fiberoptisk
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt FC/PC
Venstrekontaktkjønn Hann
Antall venstrekontakter 2
Kontakttype høyre LC/PC
Kjønn høyre kontakt Hann
Antall kontakter høyre 2
Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
Tilpassede standarder OS1
Diverse
Farge Gul
Størrelser og vekt
Lengde 1 m
Service og støtte
Type 25 års garanti