Microconnect Fiberoptisk Kabel ST/UPC LC/UPC OM1 3m

Microconnect Fiberoptisk Kabel ST/UPC LC/UPC OM1 3m

kr 335
Ekskl. mva
Frakt fra kr 99
Kan sendes innen 48 timer
Begrenset antall:
Microconnect artikkelnr. FIB410003
Dustin artikkelnr. 5010310116

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    ST/UPC
  • Type venstrekontakt
    LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    62,5 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder
    OM1
  • Lengde
    3 m

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon Fiberoptisk Kabel

Topptekst

Produsent
MicroConnect

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Multimodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt
LC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
ST/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
62,5 / 125 mikroner
Tilpassede standarder
OM1

Størrelser og vekt

Lengde
3 m

Service og støtte

Type
25 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på