img

Microconnect Fiberoptisk kabel

LC SC Duplex Multimodus 62,5/125

  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010310126
  • Prod. art. nr.
  • FIB420003

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre LC
Kontakttype høyre SC
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptikktype Multimodus
Versjon OM1
Cladding 62,5/125
Slipningstype venstre side UPC
Slipningstype høyre side UPC
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Oransje
Størrelser og vekt
Lengde 3 m
Service og støtte
Service og støtte 25 års garanti