img

Microconnect Fiberoptisk kabel

MT-RJ/UPC LC/UPC OM3 5m

  • Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010310280
  • Prod. art. nr.
  • FIB432005

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent MicroConnect
Kabel
Teknologi Fiberoptisk
Fiberoptikktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt LC/UPC
Venstrekontaktkjønn Hann
Antall venstrekontakter 2
Kontakttype høyre MT-RJ/UPC
Kjønn høyre kontakt Hann
Antall kontakter høyre 1
Kjerne/mantel-diameter 50 / 125 mikroner
Tilpassede standarder OM3
Antall fibre 2
Diverse
Farge Oransje
Størrelser og vekt
Lengde 5 m
Service og støtte
Type 25 års garanti
Bli først i køen til Black Friday