img

Microconnect Fiberoptisk kabel

LC LC Duplex Multimodus 50/125

  • Lagerstatus: Sendes omgående 5 på lager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010310361
  • Prod. art. nr.
  • FIB442007

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre LC
Kontakttype høyre LC
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptikktype Multimodus
Versjon OM3
Cladding 50/125
Slipningstype venstre side UPC
Slipningstype høyre side UPC
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Akvamarin
Størrelser og vekt
Lengde 7 m
Service og støtte
Service & support 25 års garanti