img

HP Fiberoptisk kabel

LC LC Duplex Multimodus 50/125

509 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010316232
  • Prod. art. nr.
  • AJ837A

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre LC
Kontakttype høyre LC
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptikktype Multimodus
Versjon OM3
Cladding 50/125
Slipningstype venstre side PC
Slipningstype høyre side PC
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Lys grønn
Service og støtte
Service og støtte 1 års garanti
Størrelser og vekt
Lengde 15 m