img

Deltaco Fiberoptisk kabel

LC SC Duplex Multimodus 50/125

  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010374333
  • Prod. art. nr.
  • LCSC-515

Produktinformasjon

Fiberkabel LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 15m

Spesifikasjoner

Generelt
Versjon OM2
Duplex/Simplex Duplex
Cladding 50/125
Type for venstrekontakt Hann
Kontakttype venstre LC
Slipningstype venstre side UPC
Type for høyrekontakt Hann
Kontakttype høyre SC
Slipningstype høyre side UPC
Fiberoptikktype Multimodus
Farge
Farge Oransje
Størrelser og vekt
Lengde 15 m
Service og støtte
Service & support Begrenset livstidsgaranti