img

Microconnect Fiberoptisk kabel

LC LC Duplex Enkeltmodus 9/125

  • Frakt fra: 99 kr
Dette produktet er utgått og kan ikke bestilles
  • Artikkelnr.
  • 5010471457
  • Prod. art. nr.
  • LCAPC/LCAPC-7M

Produktinformasjon

Fiberkabel LC - LC, duplex, singlemode, 9/125, APC(Angle Polished 8°), 7 m

Spesifikasjoner

Generelt
Versjon OS2
Duplex/Simplex Duplex
Cladding 9/125
Type for venstrekontakt Hann
Kontakttype venstre LC
Slipningstype venstre side APC
Type for høyrekontakt Hann
Kontakttype høyre LC
Slipningstype høyre side APC
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Farge
Farge Gul
Størrelser og vekt
Lengde 7 m
Service og støtte
Service & support Begrenset livstidsgaranti