img
img
img
img
img

HPE SFP+ transceivermodul

4 695 kr Ekskl. mva 150 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010485863
  • Prod. art. nr.
  • J9152A

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent HP
Antall pakker 1
Produktserie HPE
Ekspansjon / Tilkoplinger
Tilkoblinger 1 x Ethernet 10GBase-LRM - LC multi-mode
Generelt
Formfaktor Plugginnmodul
Nettverkstype SFP+ transceivermodul
Enhetstype SFP+ transceiver module
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Dataforbindelseprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Kompatibel standard IEEE 802.3aq
Miljøparametre
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. driftstemperatur 70 °C
Størrelser og vekt
Yttermål Bredde 1.4 cm
Yttermål dybde 5.6 cm
Yttermål Høyde 1.2 cm
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype Ethernet 10GBase-LRM
General
Form Factor Plug-in module