img
img
img
img
img

HPE SFP+ transceivermodul

10 Gigabit Ethernet

8 995 kr Ekskl. mva 285 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010485863
  • Prod. art. nr.
  • J9152A

Spesifikasjoner

Generelt
Produsent Hewlett Packard Enterprise
Produktserie HPE
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
Kabel
Type venstrekontakt LC multimodus
SFP-modul
Produktformfaktor Plugginnmodul
Kompatible spor 1 x SFP+
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 10GBase-LRM
Maks. overføringsdistanse 220 m
Tilpassede standarder IEEE 802.3aq
Nettverkstilknytning
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Optisk bølgelengde 1310 nm
Maskinvarespesifikasjon
Grensesnitt 1 x Ethernet 10GBase-LRM - LC multi-mode
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 70 °C
Størrelser og vekt
Bredde 1.4 cm
Dybde 5.6 cm
Høyde 1.2 cm