img

Microconnect Fiberoptisk kabel

MT-RJ MT-RJ Duplex Multimodus 50/125

  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010504422
  • Prod. art. nr.
  • FIB332001

Spesifikasjoner

Generelt
Versjon OM3
Duplex/Simplex Duplex
Cladding 50/125
Type for venstrekontakt Hann
Kontakttype venstre MT-RJ
Slipningstype venstre side PC
Type for høyrekontakt Hann
Kontakttype høyre MT-RJ
Slipningstype høyre side PC
Fiberoptikktype Multimodus
Farge
Farge Akvamarin
Størrelser og vekt
Lengde 2 m
Service og støtte
Service & support 25 års garanti