img

Microconnect Fiberoptisk kabel

SC/PC-multimodus LC/PC-multimodus OM3 40m

  • Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010504440
  • Prod. art. nr.
  • FIB422040

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent MicroConnect
Kabel
Teknologi Fiberoptisk
Fiberoptikktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt LC/PC-multimodus
Venstrekontaktkjønn Hann
Antall venstrekontakter 2
Kontakttype høyre SC/PC-multimodus
Kjønn høyre kontakt Hann
Antall kontakter høyre 2
Kjerne/mantel-diameter 50 / 125 mikroner
Tilpassede standarder OM3
Antall fibre 2
Størrelser og vekt
Lengde 40 m
Service og støtte
Type 25 års garanti