img

Microconnect Fiberoptisk kabel

SC/UPC LC/UPC OM1 50m

  • 1 på lager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010585405
  • Prod. art. nr.
  • FIB420050

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent MicroConnect
Kabel
Teknologi Fiberoptisk
Fiberoptikktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt LC/UPC
Venstrekontaktkjønn Hann
Antall venstrekontakter 2
Kontakttype høyre SC/UPC
Kjønn høyre kontakt Hann
Antall kontakter høyre 2
Kjerne/mantel-diameter 62,5 / 125 mikroner
Tilpassede standarder OM1
Antall fibre 2
Størrelser og vekt
Lengde 50 m
Service og støtte
Type 25 års garanti