Microconnect Fiberoptisk kabel SC/UPC FC/UPC OM1 1m

Microconnect Fiberoptisk kabel SC/UPC FC/UPC OM1 1m

kr 261
Ekskl. mva
Frakt fra kr 99
Bestillingsvare
Begrenset antall:
Microconnect artikkelnr. FIB720001
Dustin artikkelnr. 5010585412

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    SC/UPC
  • Type venstrekontakt
    FC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    62,5 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder
    OM1
  • Lengde
    1 m

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon Fiberoptisk kabel

Topptekst

Produsent
MicroConnect

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Multimodus
Type venstrekontakt
FC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
SC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
62,5 / 125 mikroner
Tilpassede standarder
OM1
Antall fibre
2

Størrelser og vekt

Lengde
1 m

Service og støtte

Type
25 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.