img

Microconnect Fiberoptisk kabel

SC/UPC FC/UPC OS2 15m

  • Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010585423
  • Prod. art. nr.
  • FIB721015

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent MicroConnect
Kabel
Teknologi Fiberoptisk
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Type venstrekontakt FC/UPC
Venstrekontaktkjønn Hann
Antall venstrekontakter 2
Kontakttype høyre SC/UPC
Kjønn høyre kontakt Hann
Antall kontakter høyre 2
Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
Tilpassede standarder OS2
Antall fibre 2
Størrelser og vekt
Lengde 15 m
Service og støtte
Type 25 års garanti