img

Microconnect Fiberoptisk kabel

FC SC Duplex Multimodus 50/125

  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010585424
  • Prod. art. nr.
  • FIB722001

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre FC
Kontakttype høyre SC
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptikktype Multimodus
Versjon OM3
Cladding 50/125
Slipningstype venstre side UPC
Slipningstype høyre side UPC
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Akvamarin
Størrelser og vekt
Lengde 1 m
Service og støtte
Service og støtte 25 års garanti