img
img
img

Netgear ProSafe AFM735

2 195 kr 70 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010615781
  • Prod. art. nr.
  • AFM735-10000S

Produktinformasjon

ProSAFE 100Base-FX SFP LC GBIC fits into standard SFP slots and drives Fast Ethernet up to 2 km distances with multimode fiber.

Spesifikasjoner

Generell informasjon
Garanti 5 år