Netgear ProSafe AFM735 Fast Ethernet
Netgear ProSafe AFM735 Fast Ethernet
Netgear ProSafe AFM735 Fast Ethernet
Netgear ProSafe AFM735 Fast Ethernet
Netgear ProSafe AFM735 Fast Ethernet

NetgearProSafe AFM735Fast Ethernet

kr 2 795
Frakt fra kr 99
Lei fra kr 90/mnd. i 36 måneder
Netgear artikkelnr. AFM735-10000S
Dustin artikkelnr. 5010615781

Raske fakta

  • Produsent
    NETGEAR
  • Nettverkskabeltype
    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    Fast Ethernet
  • Kompatible spor
    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Type venstrekontakt
    LC multimodus
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon ProSafe AFM735

Generelt

Produsent
NETGEAR
Produktserie
NETGEAR ProSafe
Modell
AFM735
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
SFP (mini-GBIC) transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
LC multimodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
Kompatible spor
1 x SFP (mini-GBIC)
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 100Base-FX
Maks. overføringsdistanse
2,000 m
Tilpassede standarder
IEEE 802.3

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
Fast Ethernet
Dataoverføringshastighet
0.1 Gbps

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 100Base-FX - LC multi-mode x 2

Garanti

Type
5 års garanti
Service og støtte
Begrenset garanti - 5 år
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Dokumenter ProSafe AFM735

PDF dokument

Andre kunder har også sett på