img

Cisco 10GBASE XENPAK

59 495 kr Ekskl. mva 1 900 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 124 kr
Legg merke til at dette produktet er en bestillingsvare og kan derfor ikke returneres. Produktet kan derfor heller ikke annulleres eller returneres når du har bekreftet bestillingen din. Du kan lese mer i våre kjøpsbetingelser under avsnitt 7.
  • Artikkelnr.
  • 5010645786
  • Prod. art. nr.
  • XENPAK-10GB-ER+=

Produktinformasjon

Cisco 10GBASE XENPAK modules offer customers a wide variety of 10 Gigabit Ethernet connectivity options for data center, enterprise wiring closet, and service provider transport applications.

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Cisco
Antall pakker 1
Modell 10GBASE XENPAK
Produktserie Cisco
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Dataforbindelseprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 10000 Mbps
Nettverksfunksjoner Digital Optical Monitoring (DOM) support
Kompatibel standard IEEE 802.3ae
Miljøparametre
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. driftstemperatur 40 °C
Ekspansjon / Tilkoplinger
Tilkoblinger 1 x Ethernet 10GBase-ER - SC single mode x 2
Størrelser og vekt
Yttermål Bredde 3.6 cm
Yttermål dybde 12.1 cm
Yttermål Høyde 1.8 cm
Generelt
Nettverkstilknytning / Produktformfaktor Plugginnmodul
Nettverk / Type XENPAK-transceivermodul
Enhetstype XENPAK transceiver module
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype Ethernet 10GBase-ER
General
Form Factor Plug-in module