img

Direktronik Fiberoptisk kabel

LC LC Duplex Enkeltmodus 9/125

  • Lagerstatus: Kan sendes omgående 9 på lager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010652482
  • Prod. art. nr.
  • 17-0049

Spesifikasjoner

Generelt
Versjon OM2
Duplex/Simplex Duplex
Cladding 9/125
Type for venstrekontakt Hann
Kontakttype venstre LC
Slipningstype venstre side UPC
Type for høyrekontakt Hann
Kontakttype høyre LC
Slipningstype høyre side UPC
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Farge
Farge Gul
Størrelser og vekt
Lengde 10 m
Service og støtte
Service & support 25 års garanti