img
img

HPE X111

1 345 kr
  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010668629
  • Prod. art. nr.
  • J9054C

Produktinformasjon

X111 is a small form-factor pluggable (SFP) 100Base-FX transceiver that provides 100 Mbps full-duplex connectivity up to 2 km on multimode fiber.

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent HP
Antall pakker 1
Modell X111
Produktserie HPE
Generelt
Nettverkstilknytning / Produktformfaktor Plugginnmodul
Nettverk / Type SFP (mini-GBIC) transceivermodul
General
Device Type SFP (mini-GBIC) transceiver module
Form Factor Plug-in module
Expansion / Connectivity
Interfaces 1 x Ethernet 100Base-FX - LC
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Datakjedeprotokoll Fast Ethernet
Dataoverføringshastighet 100 Mbps
Network & Communication
Data Link Protocol Fast Ethernet
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype Ethernet 100Base-FX