img

Direktronik Fiberoptisk kabel

ST SC Duplex Enkeltmodus 9/125

219 kr
  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010672402
  • Prod. art. nr.
  • 17-0261

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre ST
Kontakttype høyre SC
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Versjon OS2
Cladding 9/125
Slipningstype venstre side UPC
Slipningstype høyre side UPC
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Gul
Service og støtte
Service og støtte 1 års garanti, 25 års garanti
Størrelser og vekt
Lengde 1 m