Direktronik Fiberoptisk kabel SC/UPC SC/UPC OS1 30m

Direktronik Fiberoptisk kabel SC/UPC SC/UPC OS1 30m

kr 891
Ekskl. mva
Frakt fra kr 99
Bestillingsvare
Begrenset antall:
Direktronik artikkelnr. 117-0259
Dustin artikkelnr. 5010674217

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    SC/UPC
  • Type venstrekontakt
    SC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder
    OS1
  • Lengde
    30 m

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon Fiberoptisk kabel

Topptekst

Produsent
Direktronik

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Enkeltmodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt
SC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
SC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
9 / 125 micron
Tilpassede standarder
OS1
Antall fibre
2

Diverse

Farge
Gul

Størrelser og vekt

Lengde
30 m
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på