Bestill senest 19/12 for å motta leveransen din før jul. Gjelder varer på lager.

img

Direktronik Fiberoptisk kabel

LC LC Duplex Multimodus 50/125

  • Frakt fra: 99 kr
Dette produktet er utgått og kan ikke bestilles
  • Artikkelnr.
  • 5010674412
  • Prod. art. nr.
  • 17-0039

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre LC
Kontakttype høyre LC
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptikktype Multimodus
Versjon OM2
Cladding 50/125
Slipningstype venstre side UPC
Slipningstype høyre side UPC
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Grå
Størrelser og vekt
Lengde 1 m
Service og støtte
Service & support 25 års garanti